Назад
Slika

27.11.2018

Два злата и две бронзе на Купу Србије

Каратисти „Сенсеиа“ освојили су четири медаље на Купу Србије за петлиће, полетарце и пионире, односно 2 златне и 2 бронзане.

Најсјајнијим одличјем у катама окитили су се Теодора Лађенац и Никола Кораћ, док су треће место освојили Владислав Бојић и ката тим у саставу Никола Кораћ, Владислав Бојић и Алекса Сечујац.

У изузетној конкуренцији у својој категорији успешна четврта места заузели су Јаковљевић Марија и Сечујац Алекса а Лазић Љиљана је овога пута остала без завидне позиције.

Куп Србије, у организацији Шотокан карате савеза Србије, одржан је у спортској хали у Падинској скели на ком је учествовало 35 клубова са 400 такмичара.