Назад
Slika

13.04.2018

Фудбалери Инђије победили екипу Јагодина резултатом 3:1

Фудбалери Инђије остварили су на свом терену убедљиву победу у првенственој утакмици против екипе Јагодине победивши је резултатом 3:1. Први погодак за Инђију постигао је Милисављевић у десетом минуту, а пред крај првог дела утакмице постигнут је и други гол за домаћина а овог пута стрелац је био Стоиљковић.

Фудбалери Јагодине углавном су претили из прекида, па је тако Милић почетком другог полувремена затресао мрежу Инђинчана извођењем слободног ударца.

Коначан резултат утакмице постављен је три минуте пред крај меча када је из контранапада Никодијевић успешно реализовао акцију

Након 21. кола ФК „Инђија“ заузима шесту позицију са освојених 32 бода. У наредном колу инђијски фудбалери путују у Београд на мегдан са Синђелићем где се очекује борбена и занимљива утакмица.